Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszansnak teljes...

Az antidepresszansnak teljes mertekben meg kell szuntetnie a szorongast?

Figyelt kérdés
Akkor sem kene elojonnie a szorongasnak, ha en agyalok rajta? 100%osan el kene tunnie az erzesnek? Moziba, buliba biztos, hogy ramtor gyogyszer mellett is (lassan 2 eve szedem). Emelni kene az adagon?
2020. máj. 4. 14:13
 1/3 Timcsike8686 ***** válasza:

mit szedsz és mennyit? nekem a szorongást teljesen elmulasztotta de sokára ált be és kaptam mellé még egyet tehát kombináltan szedem reggel sssri este meg mirtadepi..és nyugtatót is szedek . nekem a magas pulzus nem mult el tőle arra meg béta blokkolót szedek.

lényegében a szorongás teljesen elmúlt kicseréltek.:)

én egyfolytában zaklatom a dokit ha valami még nem jó és mindig segit. azt mondják 100 százalékban sosem lesz jó tehát hullámzás lehet vagy valami visszamarad de javitja az életminőséget

2020. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SSRI-t szedek en is, Escitilt, de nagyon kis mennyiseget. A szorongasomat nem mulasztotta el teljes mertekben, vannak kimondott szituaciok, amikor elojon.
2020. máj. 4. 18:50
 3/3 Timcsike8686 ***** válasza:

én is szedtem azt is régebben, nekem az nem is használt . scippa volt a neve.

most sertralint szedek ez jó.

nyugodtan hivd a dokit telón lehet velük most is a korona helyzetbe beszélni

2020. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!