Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (Főként anorexiások) Sajnos...

(Főként anorexiások) Sajnos nem kifejezetten szándékosan de nagyon lefogytam és nem bírok enni mert folyton fáj a gyomrom. Veletek is volt ilyen? Ez megjavul csak erőltetni kell?

Figyelt kérdés

Szeretnék visszahízni, mert nagyon gyenge vagyok, de iszonyatosan fáj éves után a gyomrom. Görcsöl, puffad, fáj, nehéznek érzem a testem szinte elájulok evés után. Sok vizsgálaton voltam már, de szerencsére minden rendben fizikailag, illetve az eredmények szerint.

Szóval nem értem mitől fájhat ennyire folyton. Akik anorexiából elkezdtek visszahízni azok is ezt tapasztalják?


21/ L



2020. máj. 4. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan egyél többet, többször keveset. Szedj B vitamin komplex készítményt.
2020. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1-es jól mondja + esetleg probiotikum bár az már az emésztési részhez tartozik.
2020. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia:) en 7eve vagyok anorexias,tavaly amikor nagyon lefogytam nalam is ez a problema volt,nekem az ujrataplalast nutri drinkkel kezdtek,orankent 30-40milit kellett meginnom,esetleg probalkozz azzal..

A szilard eteltol nekem is nagyon fajt a gyomrom. Erdemes 1-2 falattal kezdeni. Probalj meg minnel tobb rostos etelt fogyasztani! Szep fokozatossan lehet novelni az adagot! Nem tudom milyen allapotban vagy,de ha gondolod irj ram,szivesen segitek!:)

2020. máj. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!