Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax hízlal? (Kvetiapin /...

Kventiax hízlal? (Kvetiapin / Quetiapine) Szeretném elhagyni, ugyan csak 75mg-ot szedek esténként, nem szeretném tovàbb szedni, mert tartok tőle, hogy ez áll a hízás hátterében. Csökkentettem az adagot, így viszont pokoli insomnia gyötör.

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hizlal hát! Már akinek hajlama van rá, mert persze van, akit nem, tehát ez nem törvényszerű. Engem viszont hizlalt, szóval abba is hagytam emiatt anno ezt a szert. Mondjuk sz*rul is voltam utána, de legalább nem híztam tovább...
2020. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Egyébként a dokim mondta, hogy ez a gyógyszer megváltoztatja a szénhidrát-anyagcserét, azért hizlal. :(
2020. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hizlal, de ilyen kis dózisban ez nem jelentős. Én legalábbis csak 100 mg felett kezdtem hízni.
2020. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a kaja hízlal.

(Én is szedek AD-t)

2020. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha korábban nem volt insomniád, vagy nem ilyen mértékben, akkor az idővel szerintem javulni fog. Akkor is javul, ha lassan, graduálisan hagyod el a gyógyszert. Nekem ilyen tapasztalataim voltak olanzapinnal.
2020. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hizlal. (Jobban felszívódik tőle a tápanyag.)

A 4-es meg barom.

2020. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%

Tápanyag??

Akkor mégis a tápanyagtól, vagyis a kajától hízunk?

2020. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem esett volna le eddig, azt, hogy a "gyógyszer hizlal", nem szó szerint értik az emberek. Szóval fölösleges olyasmiket mondani, hogy a kaja hizlal, nem a gyógyszer, mert senki nem is gondolja, hogy az antidepresszáns tabletták tele vannak zsírral, szénhidrátokkal, cukrokkal, amik felhizlalják az embereket.

Helyes, egészséges táplálkozás és életmód mellett már meghízik, aki olyan gyógyszert szed, ami hatással volt a szénhidrát-anyagcseréjére, így kell értelmezni.

Persze koplalni, éhezni lehet, szabad a pálya mindenki előtt, de annak is következményei vannak.

2020. jún. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 8-as, a 7-es ennyire kretén, hogy ezt így külön le kell neki írni.
2020. jún. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
A 7-es ugyanannyit eszik most, mint elötte és nem hízott. Kretén az, aki a kérdés helyett a hozzászóló személyével foglalkozik.
2020. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!