Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki itt akin segített...

Van valaki itt akin segített a pszichiátriai befekvés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vannak gyógyszereim, változtatnának rajta? Segítenék? Törődnek az emberekkel?

2020. máj. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy segített (drogproblémám volt).,és egy kifejezett szertől sikerült megszabadulnom,ami miatt bekerültem.De nem mondom, hogy teljesen megváltoztam vagy valami,csak kicsit több ésszel éltem.Nem tudom mi miatt feküdnél be illetve,hogy pontosan milyen gyógyszereket szedsz.

Az én tapasztalatom az,hogy az csak arra jó,hogy tartod magad a terápiához.Másra nem igazàn

2020. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ismerősöm is volt bent. Köztük pl apám. Az ellátással senkinek sincs baja, de én javulást egyik ismerősömön se tapasztaltam. Nekem is vannak gondjaim, de épp ezert nem tervezek segítséget kérni. Nem látom értelmét. Persze ettől még ha te úgy érzed neked segítene, egy próbát megér.
2020. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Törődnek ,jobban mint pl, 1 belgyógyász osztályon.
2020. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!