Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kineziológus, vagy pszichoterá...

Kineziológus, vagy pszichoterápia?

Figyelt kérdés
Romokban az egész életem. Minden tönkrement körülöttem. Nincs már miért felkelnem. Semmim sem maradt már az életben. Volt egy pokoli gyerekkorom ami jó löketet adott a sikertelen és kevesves élethez. Az élet minden területén egy nulla vagyok. Akárhogy próbáltam eddig soha sehogy semmi sem sikerült. Nagyon nagy bajban vagyok amiből egyedül nem tudok kimászni. Sokszor úgy érzem ha megölném magam csak akkor oldódna meg minden. De nem tudom elfogadni hogy csak ennyi jár nekem. Szeretnék megszabadulni az összes rossz emléktől, az engem ért traumáktól és a családi örökségtől ami így megnyomorított. Az a kérdésem hogy kineziológushoz vagy pszichoterápiára kellene mennem? Nagyon nagy szükségem van a segítségre mert így nem sok van már hátra. Mostanra már odáig jutottam hogy teljesen tönkrementem. Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 5. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
A kineziológia kamu, úgy hogy pszichológus.
2020. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elsosorban pszichoterapia.
2020. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első privát és olcsó pár alkalom elég , 2. drága és csoportos nem hatásos . Klinika ehhez nem ért 18.sz modszereket használ ....
2020. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3# kb mennyibe kerül egy alkalom a kineziológusnál?
2020. máj. 5. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:

3!


A pszichológus 1:1 helyzetben "kezel", csoportterapiara ritkán tesz javaslatot, plusz tb alapon ingyen van.

A kineziológus egy kamu "szakember", a világon semmire nem jó azon kívül, hogy kidobd a pénzed az ablakon, mert ebből bizony nincs csak privat.

2020. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13-14e 🤣🤣🤣🤣

[link]

2020. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam kineziologusnal, nem volt olyan draga ahol voltam, 3-4 ezer volt. Nekem nem hasznalt valami sokat, maga a beszelgetos resz segitett egy kicsit akkor es ott, tehat hosszutavon a masodik opciot ajanlanam.
2020. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kineziológus, nem pszichológus, hanem pszichoterapeuta
2020. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pszihoterapeuta asztronauta is egy idő után humbuk
2020. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! :)

Hogysmint azóta?

2023. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!