Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik ez velem? Mit...

Miért történik ez velem? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Úgy érzem értéktelen vagyok, és senkinek nincs szüksége rám. Legjobb barátnőm előfordult tőlem, a fiú akit szerettem rosszul bánt velem, de még mindig szeretem és nem tudom elfelejteni. Az emberek azt hiszik csak hisztizek amikor a problémáimról beszélek és panaszkodni sem szeretnék. Utálom magam, meg akartam a külsőmet változtatni, hátha a változás adna egy kis önbizalmat. Az emberek folyamatosan lerombolják az önbizalmam. Vagdosom magam. Mi a megoldás? Mit csináljak?
2020. máj. 6. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Irj uzenetett es ird le reszletesen mi a baj. 22L
2020. máj. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megértő ember, aki tud segíteni és/vagy pszichológus (nem szégyen segítséget kérni).
2020. máj. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Köszönöm akik felajanlottak hogy leírhatom nekik, de egy ismerősömnek szerettem volna elmondani aki ismer engem. El is hívtam egy olyan barátom akiben megbízok, hogy találkozzunk és már készültem hogy hogyan és mit mondjak neki, de lemondta 1 órával előtte.
2020. máj. 8. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!