Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sokat szorongok, mi a...

Nagyon sokat szorongok, mi a teendő?

Figyelt kérdés
járok szakemberhez, de nem nyújt mást beszélgetésen kívül. szorongok, ha át kell venni valamit a futártól, ha idegennel kell beszélnem, ha be kell engedni valakit a házba. szorongok, hogy túlmegyek az adott állomáson busszal/vonattal, szorongok amikor fel kell állnom a helyemről és elsétálni a vonat/busz ajtóig. szorongok az iskolában, ha felszólítanak, ha nekem kell beszélnem, felelek. szorongok ha új emberrel találkozok, ha valakivel kettesben maradok és kevésbé ismerem. reszket a hangom, ver a szívem, izzadok, majd megfulladok, hányingerem van ezekben a helyzetekben.

2020. máj. 6. 11:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17L
2020. máj. 6. 11:06
 2/13 anonim ***** válasza:
2020. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben voltak / vagyok. Már enyhébbek. De például egyetemen már órára sem tudtam bejárni, így csúsztam is rendesen. Most halál jól jött ez a digitális óra / vizsgázás, mert így a kihagyott tárgyaimat most végre megtudom csinálni. :).


Idővel kicsit jobb lesz, de meg kell tanulnod együtt élni vele. Olyan emberekkel kell körbevenned magad, akik megértik a problémád és így sokkal jobb lesz az életed.

2020. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg tudod fogalmazni miért? Félelem? Mitől? Akár priviben is.
2020. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
félek attól hogy mit gondolnak rólam, hibázok, csalódást okozok, nevetségesnek tűnök, kibeszélnek, rosszul nézek ki vagy hülyén viselkedem, butának tűnök.
2020. máj. 6. 11:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Szedj Brandenburg Neuro-t. Nekem ez nagyon bevált, nem olcsó de tényleg jó! És ráadásul nem gyógyszer, csak vitaminokból áll.
2020. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kicsit off

De kedves utolso! Neked mennyi ido alatt kezdett el hatni a Brandenberg Neuro? En fel szemet szedtem masfel hetig, mert nem toleralta a gyomrom, most, hogy megszoktam kezdtem el az egesz szemet szedni. Nagy valtozast eddig nem tapasztaltam.

2020. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem feleztem hanem egyből egészet szedtem. 3 nap után már javulás volt, egy hét után meg szinte teljesen elmúlt a szorongás. Attól pedig ne ijedj meg, hogy a vizelet nagyon élénk sárga lesz tőle, az normális.
2020. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekem a magne b6 segitett egy ideig de már nem. próbáld ki hátha bejön az gyomor kímélő is
2020. máj. 6. 11:28
 10/13 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok. Ez valamiféle önértékelési zavarból adódhat.

Megfelelési kényszer vagy hasonló?

2020. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!