Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen konkrét kérdésekkel...

Milyen konkrét kérdésekkel lehet kideríteni egy tetszőleges emberről, hogy skizofrénia mentális betegségben, vagy hasonlóban szenved-e? Sok beteg tényleg zseniálisan leplezi, hogy skizofrén?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen megkérdezed tőle, hogy szenved-e valamilyen mentális betegségben. Sajnos kegyetlen betegségek ezek, az ilyen embereket támogatni kell, nem elítélni.
2020. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 9abor ***** válasza:
A magyar Wikipédia oldalra mentem és találtam egy Skizofrénia oldalt. Van az oldalon egy fejezet, ami a Tüneteiről szól. Nézd meg őket, onnan könnyen tudsz konkrét kérdéseket formálni, kitalálni, stb.
2020. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Tesztteléssel.
2020. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
“Leleplezi”.. mintha ez valami bűn lenne és szándékos
2020. máj. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én pl zseniálisan leplezem. 14 éve.
2020. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Minden mentális beteg erősen tagadja, hogy ő mentális beteg lenne. Mindenki bolond, de ő nem.
2020. máj. 7. 11:44
 7/15 A kérdező kommentje:

1.) az ilyen embereket támogatni kell, nem elítélni.


Úgy tűnik, te nem kerültél még kapcsolatba ilyen betegekkel.

2020. máj. 7. 11:45
 8/15 A kérdező kommentje:

Egy párkapcsolatban igenis számít, hogy milyen mentális állapotban van a párod. Látni sok házasságot, ahol a nő antidepresszánsokon él 30-35 éves korára.

Ha a férje tudta volna amikor megismerkedtek, hogy mentális beteg a jövendőbelije, nyilván kétszer meggondolta volna, hogy elvegye-e és közös gyermeket vállaljon vele.

Nem?

2020. máj. 7. 11:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért titkolják az emberek a mentális bajaikat (köztük én is) mert stigmatizálnak. Akik tudják rólam azok rendszeresen -leelmebetegeztek-, holott egyébként nem látszik rajtam. Nem dühöngök, nem bántok senkit. Erről kéne már leszokni, hogy minden mentális beteg egy gyilkos/szemét/hamiskártyás. Igen...vannak súlyos esetek de a többség nem ilyen. A támogatás/megfelelővlégkör pedig nagyon fontos!
2020. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Kérlek mondd el, hogy neked milyen mentális betegséged van, köszönöm! Egyébként mindenki hozzászólását ugyanígy!
2020. máj. 7. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!