Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék sírni?

Hogyan tudnék sírni?

Figyelt kérdés
egyszeruen nem megy, hiaba nezek valami szomoru filmet vagy tortenik rosszabbnal rosszabb dolog az eletemben, nem tudok max 2percig de aztan elmulik, pedig nagy szükségem lenne rá mert rettenetesen szomorú és feszült vagyok, tapasztalat?tanács?bármi?

2020. máj. 6. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nézz utána a rezsiköltségnek!
2020. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne stresszelj ezen, nyugi :)

Beszélj valakinek a problémáidrol, aki előtt mersz sírni

2020. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj nem nagyon erti meg senki sem a problemaimat, tudok roluk beszelni de ez szomorusagot valt ki belolem es nem sirast de azert koszi
2020. máj. 6. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Zenek, akar komolyzenek kozott keresgelj youtube-on. A zenenek olyan ereje van. Vannak zenek, amiktol orakig is tudok sirni, szinte transzallapotba.
2020. máj. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 9abor ***** válasza:
szerintem pusztán annak ténye, hogy „egyszerűen nem megy” a sírás, nos az már önmagában is sírás, legalábbis szomorúság és feszültség szempontjából. talán próbálj meg örömkönnyeket keresgélni, tudod... bánatkönnyek helyett 🙂
2020. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Második vagyok, ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privátban :) szívesen meghallgatlak és szeretnék segíteni
2020. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2020. máj. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!