Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan nyugtató, ami nem...

Van olyan nyugtató, ami nem tartalmaz benzot, és függőséget sem okoz?

Figyelt kérdés
Már több éve szedtem a Frontint,most végre valahára kínkeservesen lejöttem a szerről.Valami más készítmény esetleg,ami hatásos? Ilyenekkel kérlek ne gyertek,hogy ilyen meg olyan nyugtató teát igyak,meg mittudomén,súlyos pánikbeteg és szorongásos depressziós vagyok. Hatásos gyógyszer kéne ami nem okoz függőséget.

2020. máj. 7. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nincs. Ami orvosilag hat,az vényköteles és függőséget okoz. Ami nem,azok a csodás homeopátiás vackok meg teák.. ergo semmit nem érnek. Antidepresszánst is szedsz? Ha igen,milyet? Én csak azt szedtem anno (Citapram) és hatott,de simán le lehetett tenni. A frontin az egyik legrosszabb választás, kár,hogy ennyire szeretik felírni,főleg a fiataloknak..esetleg beszélj erről az orvosoddal,ajánlhatna egy kevésbé agresszív,addiktív szert is.
2020. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fél évig Scippát szedtem,most Rexetint.
2020. máj. 7. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha altalanos nyugodtsagra vagysz, akkor tudom ajanlani a Brandenburg Neurot, vagy barmi magas B vitamin es Magnezium tartalmu vitamint. Minel jobb a kedved, annal nehezebben tor rad a szorongas vagy a panik. Nekem nem multak el a rosszulletek ettol, viszont sokkal enyhebb es sokkal hamarabb elmulik. Eddig tartott az eros szorongas fel oraig, most 5 perc alatt tul vagyok rajta ugy, hogy nem akarok kifutni a vilagbol.

Sportolj is valamit, nem gondolna az ember, de sokat segit. Az autogen trening es a meditacio is jo. Marmint szerintem en elegge szkeptikus vagyok minden ilyennel kapcsolatosan, es baromira haritottam ezeket, hulyesegnek tartottam, de napi 3 perc az egesz es hosszutavon ez is jo.

Ha magat a rosszulletet akarod elkerulni akkor es ott, szerintem a hirtelen helyzetvaltoztatas a legjobb ra, mert olyan gyorsan hato, nyugtato hatasu keszitmeny biztos, hogy nincsen, mint a nyugtatok. En volt, hogy ilyenkor nekialltam negyutemuzni, vagy csak ugralni, pedig minden porcikam ellenkezett minden irant.


Egyebkent felsz a panikrohamoktol? Felsz a szorongastol? Vannak benned olyan gondolatok, hogy mi van, ha most rosszul leszek?

2020. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, persze csak receptre:

[link]

2020. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3 évig voltam pánikbeteg, teljes életmód váltás segít, én le szoktam a cigiről, koffein tartalmú italokról, valamint el kezdtem egy fajta gyógynövény csepp kúrát amitől jelentősen javult a köz érzetem is, mellette ajánlani tudom az orbáncfű teát, ami napi egy csésze 3 hónapon keresztül, antidepresszáns hatású így fog segíteni az is! De igen ahogy előttem lévők között írták hogy a magas b-vitamin és a rendezés mozgás is segít!
2020. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!