Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha semmi életked...

Mit csináljak ha semmi életkedvem nincs már?

Figyelt kérdés
Annyi csalódás ért már az életben, hogy nem bírok tovább így élni. Persze öngyilkosságon nem gondolkodtam. De unom már hogy az egész életemet úgy éljem le hogy más embereket boldognak látok, még akik belém rúgtak, azok is boldogak, csak én vagyok egyedül boldogtalan.
2020. máj. 9. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem!

Nem vagy vele egyedül. :(

2020. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg változtatni az életeden. Tudom nagyon nagy dolognak tűnik,de próbáld meg. Gondolod át mi az ami boldoggá tenne,és úgy érzed megpróbálnád. Egészen kis dolog is lehet az. Kapcsold ki az agyad és csak magadat nézd. Mostmár jön a jó idő, setálj ,biciklizz, keress barátokat. Vagy egy megbízható családtag is jól jöhet. Menjetek el fagyizni, sütizni stb. Muszáj ki lépned ebből a negatív hozzáállásból. Nem hiszem,hogy nincs semmi amitől legalább mosolyra kerekedne az arcod. ..
2020. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj új életet máshol.
2020. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!