Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy probaljak meg ne erre...

Hogy probaljak meg ne erre gondolni a kovetkezo par honapban?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen hosszura fog sikerulni, sajnalom, ha tul hosszu lesz..

Most erettsegiztem es mar most tudom, hogy nem lesz eleg pontom ahhoz, hogy bekeruljek.. Kb 3-5ponton fog mulni az egesz, ha az elozetes ponthatarok nem fognak valtozni... (nem hiszem, hogy barmikor is lejjebb ment volna). En ugy erzem mindent megtettem, rengeteget keszultem, de az egyik emeltem nagyon nem ugy sikerult, ahogy en azt szerettem volna. Nehez, sot meg el se tudtam fogadni, hogy 2 emelttel, majdnem kituno bizonyitvannyal es nyelvvizsgaval nem fognak felvenni. Felek, hogy mindenkinek csalodast okozok, foleg magamnak, nem latom vissza azt az eredmenyt, amit megerdemelnek... Nem szeretnek julius vegeig erre gondolni, de nem tudok masra gondolni :( negativ hozzaszolasokat nem szeretnek kapni.. Vilag eletemben maximalista voltam es most felek, hogy masok mit fognak mondani, le fognak szolni


2020. máj. 9. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakra mennél? Vagy választasz másik szakot, vagy újraérettségizel, vagy elmész dolgozni és megkeresed a tanulmányaidra a pénzt.diákhitelt nem javaslom. Építő jellegű kritikát elfogadsz? Sose foglalkozz ilyen téren másokkal.
2020. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és még valami..az érettségihez szerencse is kell, ugyanúgy mint egyetemen! Nem feltétlen a tudásod tükrözi, ne lovagolj ezen....
2020. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemzetkozi gazdalkodasra szeretnek menni, ahol 400 az elozetes ponthatar, viszont csak 395 korul lesz. A szuleim mondtak, hogy nekem is kifizetnek a tandijat, ahogy anno a testveremnek, de rossz erzes van bennem, hogy ennyi tanulas utan csak fizetos egyetemre lennek kepes.. :( tudom, hogy vannak atsorolasok, de kicsi az eaely rajuk szerintem
2020. máj. 9. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
először is szerintem várd meg az eredményt, és nézd meg még melyek azok a szakok, amik tetszenének...:) hasonlót is választhatsz, és mehetsz mesterre is.van sok lehetőséged
2020. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az bant a legjobban, hogy tudom, hogy nehany pont miatt nem fog sikerulni... :( egesz heten nem tudtam enni, aludni csak amiatt az egy vizsga miatt..utana egy napig jobban voltam, de masnap megneztem a megoldokulcsot (mar mikor kijottem a vizsgarol tudtam, hogy minden veszve van)

Bele fogok orulni ebbe a kovetkezo nehany hetbe

2020. máj. 9. 18:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szedsz, kezdj el szedni vitaminokat, és idegrendszer erősítőt....sportolj,nézz vígjátékot. Ha ebbe beleőrülsz, mi lesz ha egyetemen meghúznak? Tudod, ott sokszor nem a tudást nézik, ha olyan a tanár. Sürgősen változtass nézőpontot, mert ezzel megnehezíted az életed.
2020. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen.. Tesommal teljesen ellentetek vagyunk. Ot anno csak potjelentkezesen vettek fel, kb 80-nal kevesebb volt a pontja, mint nekem... Soha nem volt elottem pelda az o lazasaga, en mindig hajtottam es tobbsegeben elertem azt, amit akartam. Ez az elso, mikor valoszinuleg nem fogom
2020. máj. 9. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a maximalizmussal van a gond, hanem ha emészted magad, ha szorongsz!Ez a gond. Tanultál, készültél, így sikerült. Fogadd el. Kihagyhatsz egy évet, elmehetsz dolgozni és megkerested a tandíjra a pénzt, nem kell szülőktől elfogadni.
2020. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az érettségi szerencse is. Az előadóművészek is rengeteg gyakorlás mellett hibázhatnak, a versenyzők. Ez ezzel jár, nem lehet sose minden tökéletes..:)
2020. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is tobb dologgal probalom magam nyugtatni, hogy mas is ezt irta meg stb.. De utana belegondolok, hogy nekem miert lesz jobb, ha masnak rossz
2020. máj. 9. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!