Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek volt olyan, hogy nem...

Nektek volt olyan, hogy nem hatott egy antidepresszáns és váltottatok? Kórházi felügyelet mellett történt?

Figyelt kérdés
Major depressziós vagyok, és nem hat a gyógyszer.

2020. máj. 9. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan valtanak, van, hogy tobbet is kiprobalnak. Miota szeded? Korulbelul 1 honapnak el kell telnie, hogy erezd a jotekony hatasat.
2020. máj. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már évek óta szedem és max adagon vagyok, mégis major depressziós tüneteim vannak. Sajnos. A doki szerint váltanom kellene, csak kórházi körülmények között tudja elképzelni a váltást.
2020. máj. 10. 08:35
 3/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Én is váltottam, igaz 1-2 hónap után. Nem kellett kórházba mennem, ennek is meg volt a protokolljahogyan kell csinálni. Nem volt semmi gondom a váltás miatt, és kellett is, mert a mostanitól teljesen jól lettem.
2020. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most mit szedsz?
2020. máj. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!