Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolatok, valóság?...

Kényszergondolatok, valóság? Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Kb egy honapja kezdodott, amikor tobb hétig attol rettegetem, hogy meg fogok halni. Jelenleg pedig a homoszexualitas valtotta fel. Rettegek miatta, minden percben erre gondolok. Meg akarok szabadulni tőluk, mert tudom, hogy nem szeretem a nőket. Annyira kiborit, hogy már enni sem tudok, aludni pedig nem alszom. Ugyerzem nincs kiut ebbol. Kamaszkorban vagyok.

2020. máj. 9. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Foglald el magad értelmes fizikai és szellemi tevékenységgel, sporttal, hogy más is legyen a gondolataid között.
2020. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szögezzük le az elején, hogy nem vagyok leszbikus. Nem izgatnak a nők, a férfiak érdekelnek.
2020. máj. 9. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget szakembertől, ez szorongás.
2020. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes a te korodban, most fejlődik a személyiséged, keresed önmagad. Az a fontos, hogy ne add fel, tarts ki és próbálj pozitív dolgokra gondolni, azt csinálni amit a legjobban szeretsz. Ha nem segít akkor beszélj szüleiddel, ha velük nem mérsz, próbálj beszélni az osztályfőnököddel, vagy a suli pszichológussal, biztos nagyon szivesen segítenének. Vagy bárkivel akiben megbízol. Csak felnőtt legyen
2020. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!