Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen bezárkóztam emberek...

Teljesen bezárkóztam emberek felé. Félek üzletbe bemenni. Félek dolgozni. Major depressziós vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvos a befektetést tanácsolta. De nagyon félek mert a kórházban is emberek vannak.

2020. máj. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
MIlyen befektetést? Értékpapír? Tőzsde? Olaj? Arany?
2020. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kórházi befektetés. Köszönöm a pontosítást.
2020. máj. 9. 20:04
 3/5 anonim válasza:
Alapvetően ha belegondolunk, rosszabb nem lehet a helyzet, ha elkezdenek kezelni. Tudom, hogy nem egyszerű, de próbáld megfogni a logikai oldalát a dolognak. Nem fognak egy csomó ember közé berakni, és minden ami történni fog szükséges lesz, ahhoz, hogy te magad jobban legyél. Már az is nagy előrelépés, hogy ezt ide leírtad, szerintem képes vagy tenni, azért, hogy jobban legyél. Képes vagy rá, ezt sose felejtsd el. Te teszed, magadért.
2020. máj. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Hogy vagy most?
2022. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a kórházat. Akkor már inkább a depresszió és társai, hacsak téged nem zavar az, hogy rendszeresen meglopnak... Én így jártam mind3x, míg bent voltam...
2022. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!