Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jut eszembe minden nap...

Miért jut eszembe minden nap az öngyilkosság gondolata? Mindig másképp jelentkezik, más más ötlettel.

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 20:00
1 2
 1/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Érdemes egy szakembert felkeress. Kb mióta áll ez így fenn?
2020. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb fél éve. Már egyszer próbáltam nyugtatóval, de nem vettem be eleget. Járok terápiára és antidepresszánsról is max adagot szedek, nem tudom mi segíthetne rajtam
2020. máj. 9. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:
De most a baromságot félre téve. Mi a probléma pontosan, hány éves vagy, fiú/lány? Milyen drasztikus változás történt az életedben, mi az ami nem jó nálad? Kérdésedben kevés az infó.
2020. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
26 L. Gyerekkoromban 7 éven keresztül molesztált és bántalmazott egy egyházi vezető. Lehet ez váltja ki belőlem az értéktelenség érzését és, hogy mondjak le az életemről, mert fölöslegesen vagyok itt a földön.
2020. máj. 9. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy vagyonba kerul minden terapia, de vajon allami keretek kozt nincs mod pszichologushoz jarnod, aki a gyogyszer mellett erdemben tesz valamit? Vagy ezen is tul vagy?

Mert ha van valodi ok, kezzelfoghato, azon igenis lehet es konnyebb segiteni.

Arra volna erod, hogy Google kereson utanajarj? Vagy kudarc elmeny lenne.

Neked van min dolgoznod, nem remenytelen, es utana meglathatnad, mit kezdhetsz a terhektol megtisztitott onmagaddal. Hiszen akkor nem beteg vagy, csak serult.

2020. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Es erzed is melle a kesztetest, hogy megtedd? Vagy csak eszedbe jut, hogy milyen lehetne, hogyan lehetne?
2020. máj. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A gyerekkori molesztálásról volt a szüleidnek tudomása? Te meg ne érezd magad feleslegesnek a világon! 14 éves koromban kis híján engem is megerőszakolt egy akkor az 50-es éveiben járó vén patkány. 😔
2020. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem volt a szüleimnek tudomása róla, nem mertem elmondani nekik. Mert szégyeltem magam.
2020. máj. 10. 07:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Néha érzem késztetést is hogy tegyem meg.
2020. máj. 10. 07:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom, ami veled történt! Mostanában nekem is nehéz időszakom van, bár a te helyzeted sajnos sokkal rosszabb. Lenne kedved beszélgetni? Legalább egy kicsit elterelnénk egymás gondolatait.


Rólam annyit érdemes tudni, hogy egy 25 éves meleg fiú vagyok. Összesen egy barátom volt eddig (mármint párkapcsolat), de szakított velem egy évvel ezelőtt. Pár hónap alatt túl tettem magam rajta, de néhány hete folyton rá gondolok, és ismét gyászolok, nagyon megvisel. Talán a mostani ingerszegénység miatt vagyok elkeseredve. A barátaim sem jelentkeznek mostanában. Szüleimmel is elég rossz a kapcsolatom. Nem tudom elfogadni magam, feleséget szeretnék és gyerekeket. Sokszor én is az öngyilkosságon gondolkodom.


Hogy telt a hétvégéd? Remélem nem vagy túlságosan szomorú.


Kristóf

2020. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!