Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SzerintetEk OCD beteg vagyok?...

SzerintetEk OCD beteg vagyok? Tunetek: 1, felek masok vagy magam bantasatol netan meggyilkolasatol,2 attol felek hogy megolnek,3 magam moge nezek ha valaki a hatam mogott van,4 depresszio 5, idoszakosan ter vissza

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 01:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen a takaritas Es a kezfertotlenitesi mania is van
2020. máj. 10. 01:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez még a gyengébb szintje de az. Sajnos tapasztalatból beszélek, nekem tönkretette a 17-24 közötti éveimet, igaz picit súlyosabb szintjén voltam. Mondjuk mára lekopogom 99%-ban elmúlt. Mennyi idős vagy most? Sajna akaratlanúl is a kelleténél többet tudok a dologról, és rengeteg esetben a fiatal-felnőtt kort említik mint a leginkább súlyos szakasz, és általában itt dől el az is, hogy az ember kigyógyúl belőle vagy sem.
2020. máj. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok most
2020. máj. 10. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ördögöt sem szeretném a falra festeni, de ha úgy érzed durvulni kezdd szerintem keress szakembert. Én nem tettem, de volt időszak mikor egy cérnaszál választott el attól, hogy már az sem érdekelt volna ha teletömnek gyógyszerrel vagy bármi. Estére ha nem feledem max ha szeretnéd pár tippet küldhetek, úgymond vannak taktikák mivel lehet kicsit kordában tartani.
2020. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es,3as, 4es és 5ös nálam is van sőt a takarítás és kézfertőtlenítés is nagyon jellemző rám. Mar mi is akartunk pszichológushoz fordulni. Ez egy olyan dolog nálam amitől már egy ideje nem tudok szabadulni. Kb 4-5 éve kezdődött és egyre rosszabbodott ez az egész. Olyannyira hogy már néha olyan szinten elkap egy ilyen roham hogy már azt sem tudom mit csináljak hogy jobb legyen. Nekem a séta szokott segíteni egyedül egy csendes környéken, de ez is csak amíg sétálok, ha hazaértem újból kezdődik. És nálam is ilyen periodikus, néha nagyon durva, néha szinte normálisnak is mondható. Azt tanácsolom fordulj orvoshoz nehogy nálad is egyre vészesebb legyen. Sok sikert és kitartást! :)
2020. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!