Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudok valami elalvást készítmé...

Tudok valami elalvást készítményt? Nagyon jó alvó voltam, de mostanában stresszes az életem és nem tudok aludni. Biztos vagyok benne hogy ezt én okozom magamnak pszichesen.

Figyelt kérdés

sokszor azért nem tudok elaludni mert arra gondolok, hogy másnap dolgozom, szükség van arra, hogy a toppon legyek stb.. és ezekre annyira rástresszelek hogy emiatt nem tudok aludni próbáltam leállítani az agyamat ezekről a gondolakról de már szorongást érzek magamban ha az alvásra gondolok. Tudtok valami tippet, készítményt amivel nem teszem tönkre a szervezetem és eltudok aludni?


22/L



#alvás ##mentálisegészség
2020. máj. 10. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én javaslom hogy vezess be egy esti rituálét. Nekem ez segített. Minden este fürdéshez bevittem magammal a telefonom. Relax zenéket hallgattam. Fürdés után lefőztem egy jó nagy bögre citromfüves-levendulás teát, pickwick tökéletes erre, bevonultam a szobámba, és mindig olvastam egy könyvből egy fejezetet. Aztán alvás. Telefont nem nyomkodtam már fürdés után. A szobában minden nap alaposan szelloztess ki, utána pedig érdemes levendula olajat párologtatni. Ezek segítenek nyugtatni, de ha ez nem jön be akkor a valeriana Relax jó lesz. Ne várj tőle egyből csodát, azért kell szedni egy hétig mire beérik..
2020. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megtanulod az autogén tréning első három (stressz oldó) gyakorlatát, nem lesznek alvási problémáid.
2020. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!