Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki olyan viccet,...

Ismer valaki olyan viccet, vicceket, ami egy pszichopatának vicces, de egy átlagnak nem?

Figyelt kérdés
Kérdés komoly, várom aki ért hozzá. A morbid és feketehumor más kategória. Szolgálhat ez tesztként is?

2020. máj. 10. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hello. Itt a rendőrség hölgyem. A fiát elütötte egy busz és meghalt 😂😂😂😂
2020. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha meghált lett volna a vége még mindig vicces lenne?
2020. máj. 10. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Pszichopata gyilkos keres csinos lányt, rövid távú kapcsolatra.
2020. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
megint te vagy az kedves “hogyan buktathatok le” egy mentális beteget??? Olvass szakirodalmat azzal többre mész, legalább megérted ezeknek a betegségeknek a lényegét
2020. máj. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először vagyok én a témában itt. Gyilkos keres rövidtávú kapcsolatra...szerintem az normálisnak is humoros. Valami olyan viccnek kell lennie, amin mások előtt egy pszichopata magában röhög. (tudja, hogy kell viselkedni)
2020. máj. 12. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha így akarod kiszűni a pszhicho embereket szerintem nem fog sikerülni. Nincs kifelyezetten ilyen vicc. Túl könnyű lenne. És nem is minden pszichopata szadista. És az csak a filmekben van, hogy minden ilyen ember bűnöző. Az életben nem sokan tesznek rossz dolgokat.

Inkább szituációkban való viselkedését kell figyelni, de ehhez sokat kellene hogy találkozz vele, beszélgetni vele.

2020. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amire senki nem gondolt, hogy sejtem nem mindenki szadista, pl.én. Viszont észrevettem, hogy nincs a világon olyan személy akinek a halála megrendítene úgy mint mást. Az állatokat szeretem. Nem kínzok egyet sem, de nem érdekel(igazán) a problémája.
2020. máj. 18. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztként egy vicc?! Ugyan már... A neten szoktak terjedni ilyen ostobaságok, például tinik által üzemeltetett régi blogokon (mintha rémlene is, hogy terjedt egy ilyen vicc, meg olyan is volt, hogy egy sztori leírva, és utána volt egy kérdés, és ha arra X dolgot válaszolsz, akkor "pszichopata vagy"...) Aki ezeket komolyan veszi, az rendkívül tájékozatlan és hiszékeny.
2020. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért büdös az anyós?

Hogy a vak is le tudja köpni!!😅😅😅

2023. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!