Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depresszió? 17/F

Ez már depresszió? 17/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen minden rossz.. Semmi nem boldogít, és ez már legalább 1éve jelen van, mintha nem találnám a helyem..Hiányzik minden ami régen volt, amikor kicsi voltam, az előző osztályom, az általános iskolám, az a társaság. Legalább 1éve rossz a közérzetem, bárhova megyek, ott unatkozom, rosszul érzem magam, ha meg itthon vagyok, akkor is rossz, mennék valahova, de nem tudom hogy hova(ezt most a helyzettől függetlenül). Mintha eddig nem láttam volna hogy mekkora egy mocsok világ ez.. Régen lementünk bicózni, most már az összes velem egykorú csak iszik és cigizik..Ennyi volt a gyerekkorom? Folyamat a jövőbe gondolok, féltem nagyon a szüleim hogy már nem lesznek, 50év körüliek. Volt egy barátnőm, 8hónapig, pár hónapja lett vége, a kapcsolat előtt is volt már ez-az állapot, de valahogy vele jól éreztem magam, úgy éreztem hogy élek(vége lett megcsalt, sok veszekedes stb, nagyon szerettem..hetekig rosszul voltam nagyon lelkileg, es osszeszedtem egy csókbetegséget, amiből máig nem gyógyultam meg rendesen, és korlátoz sok dologban. Most ez a korona hiszti is, mar elegem van.. Mit gondoltok? Más is volt így ennyi évesen? Nem tudom mit érzek. Kedvtelen vagyok, és fájdalmat, de nem tudom mi faj...?
2020. máj. 11. 01:26
 1/1 anonim válasza:
50%

öhm, írj, ha gondolod, dumálhatunk

17/L

2020. máj. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!