Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem az idegösszeomlás...

Úgy érzem az idegösszeomlás szélén állok, semmi nem megy, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mentálisan pár hete mélyponton voltam, az utóbbi időszakot vagy átvirrasztottam az éjszakát, vagy félét végigsírtam, aztán reggel pár órára elaludtam, aminek meg van az oka.


Ettől függetlenül, több területen úgy érzem, hogy nem megy semmi.

Néhány napja feltették a fogszabályzót, sokat gondolkoztunk rajta, de végül egészségügyi szempontból eléggé kellett.

Pont mostanra lett kész, fogból is csiszolni kellett, kaptam speciális krémet, hogy mivel kell kezelni.

Ezektől ég a szám, fáj az ínyem, ugyanúgy, ahogy a hagyományos fogkrémeket sem bírom, csak ezeket a biokrémeket, de azt mondták azzal se moshatok fogat, kell fluorid kezelés után.

Már lassan nem merek enni, max naponta egyszer, félek fogat mosni, már 6 féle fogkrémet kipróbáltam egyik rosszabb mint a másik.

Mindenki piszkál, hogy abba kéne hagyni ezt az egészet, felesleges pénzkidobás, de baromi sokba került.


Úgy érzem semmi nem megy, semmire nem vagyok jó, még egyszerű kezelést sem bírok, mindenre allergiás vagyok, csak probléma vagyok mindenkinek.


2020. máj. 11. 03:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Durva dolog a fogcsiszolás. Én nem hagytam volna. Javaslom, a fogmosást végezd kókuszolajjal fogkefe nélkül, ahogy az ayurvédások csinálják. Csak zubogtasd a szádban olyan öt percig, majd köpd ki, öblítsd a szád és a fogközöket meg dentál cérnával tisztítsd. A zománcnélküli fog gyorsan romlik, ha esetleg nem volt lekezelve egy modern zománc bevonattal.
2020. máj. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tök jól vagyok, de ha 3-4 órákat aludnék egy hétig, akkor még én is kilennék idegileg... Nálad meg a 8-9 óra alvás nélkülözhetetlen lenne. Sokan alábecsülik az alvást, és mástól várják a megoldást, pedig csak aludni kéne.
2020. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!