Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amint furcsan erzem magam,...

Amint furcsan erzem magam, ramtor a szorongas?

Figyelt kérdés

Legyen az barmi tunet, peldaul megszedulok vagy telezabalom magam, rogton bekapcsol a veszriado, hogy "uristen, most biztos rosszul vagyok, most biztos rosszul leszek, ez lehet, hogy panikroham", es elindul ez az ongerjeszto folyamat. Vannak tipikus szituaciok, amikor konnyebben belelovalom magam ebbe. Tehat nem spontan paniknak neveznem ezt, mert megelozi a szorongas. Otthon altalaban jol vagyok.


Jol felidegesitem magam, beporgetem magam. Tipikus szorongasos tuneteim vannak, felek, aggodok, felek a megorulestol, menekulni akarok, ver a viz stb. Ilyenkor semmihez sincs kedvem, csak elbujnek a vilag elol es csak aludnek. Hogy tudnam ezt a folyamatot meg csirajaban elfojtani?


2020. máj. 11. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eldöntöd, hogy ebből te nem kérsz, nem lesz több pánikrohamod és kész (meg tudod tenni, az egyetlen résztvevő te magad vagy), vagy elmész egy pszichológushoz egy hosszú és drága terápiára. Ahogy így elnézlek, neked simán az első változat való.
2020. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!