Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem (ti hogyan...

Hogyan szedjem (ti hogyan szeditek? ) a 0,5-ös Frontint? Bevállik egyébként, vagy butít?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ahogyan az orvos előírta! Nem neked kell eldönteni. De ha tudsz nélküle élni, ne kezdj bele, mert egyre több fog kelleni!
2020. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából már régóta függő vagyok.
2020. máj. 11. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

En elalvashoz veszek be egy szem 0,25ot. Igazabol logikatlan es semmi ertelme, enelkul is aludtam, de az antidepit mostmar lassan elakarom hagyni es azt mondjak, hogy a nyugtatot erdemes legutoljara. En azt vettem eszre magamon, hogy a rovidtavu memoriam kopott eleg sokat, es nem feltetlenul csak a nagyfoku stressz az oka. En ezeket a gyogyszereket okolom, hiaba szedek minimalis adagot ebbol is, meg az antidepibol is.


Egyebkent azt mondjak, hogy szukseg eseten vegyel be. Ha erzed, hogy rosszul vagy, akkor erdemes. De ezzel alakul ki az igazi fuggoseg, hogy a rosszulleteiden csak a nyugtato lendit at.

2020. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Tord kette, a felet vedd be, es ha meg panaszod van, akkor a masik felet. En Xanaxon, ami ugyanaz a hatoanyag, elek 20 eve. Azota van eletem. Szorongasra, panikroham kivedesere. Diszfunkcionalis volt az eletem, azota egyedul repulovel nincs bajom, stb...stb...

Ha szukseged van ra, ugyis erzed. Ha meg nincs, akkor le lehet allni konnyen.

2020. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp minél kevesebbet vegyél be, hogy ne szokjon rá Nagyon a szervezeted, mert függővé lehet válni tőle. Én két évig szedtem, mikor már napi 3 mg-on voltam, az orvos átszoktatott az Anxiarra.
2020. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!