Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha sehogy sem...

Mit tegyek ha sehogy sem múlik el a depresszióm?

Figyelt kérdés
Már 5 éve tart és szinte mindent kipróbáltattak velem. Jártam pszichologushoz, kaptam gyógyszert és hasonlók. Volt már mindenféle problémám a depresszió mellett pl: pánikbetegség, anorexia. Mindet próbáltam kezeltetni de igazából ahogy egyre idősebb leszek úgy kerülök egyre mélyebbre. Napról napra jobban utálom magam és kevésbé van kedvem olyan alapvető tevékenységekhez is mint az alvás vagy az evés. Mit tehetnék? Utálom hogy a depresszió tönkretette az egész kamaszkoromat de nem akarom a felnőtt éveimet is így élni majd. De nem találok semmit ami segíthetne. Ha valakinek van esetleg tapasztalata abban hogy hogyan lehet egy ilyen betegségből kigyógyulni, akkor nagyon örülnék neki ha elmesélné hátha nekem is segít. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 11. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A depresszió okát kellene kideríteni és az ellen tenni. Ha pszichológus nem alkalmas erre, magad vagy családod, barátaid segítségével próbáld magad és a problémáidat jobban megismerni. Biztos van valami ami miatt depis vagy, valami frusztráció, kudarc, vagy valamit nagyon szeretnél és nem tudod elérni. Ezt kéne megfejteni, mi az és ennek érdekében megpróbálni különböző utakat, hogy ami bánt, frusztrál azt leküzdjed vagy elérd, amit nagyon szeretnél de eddig nem érted el.
2020. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!