Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Online pszichológus?

Online pszichológus?

Figyelt kérdés
Olyan embert szeretnék találni, akivel tudnék beszélni a problémáimról és tanácsot tudna adni. Nem kell feltétlenül pszichológusnak lennie, csak ne legyen nagyon laikus az emberekhez. Számomra komoly problémákkal kűzdök (minden ember saját baja a számára legnagyobb). Nem érzelmi támogatásra, hanem tanácsokra van szükségem, egy olyan embertől, akivel nem ismerjük egymást, leginkább álnéven. Hol tudnék ilyen embert találni?

#álnév #Ismeretlenul #Csak beszélgetni
2020. máj. 12. 13:37
 1/6 anonim válasza:
100%

Itt, sok mindenkivel találkozhatsz... Lényeg, hogy jó emberre bukkanj.

Én pszicholgiát tanulok, és ott is pl épp arról tanulunk, hogy egy rossz válasz a páciensnek mit okozhat...


Egyébként tényleg, sok emberrel összefuthatsz, csak fontos kinek a tanácsát fogadod meg

2020. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek, és ezért is szeretném teljesen névtelenül. Az én állapotom rosszabb nem lehet, annyi büszkeség van bennem, hogy ne öljem meg magam, csak szeretnék valakit találni, aki őszintén elmondja, hogy tényleg velem van e baj, es hogyha úgy van, miben kéne változnom, hogyan kéne máshogyan kezelnem a helyzeteket
2020. máj. 12. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb online oldalom van lehetőség az ismerkedésre. Csak kérdezd meg, hogy van e valaki aki szeretne beszélgetni és biztos lesz pár jelentkező.
2020. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is ha gondolod.
2020. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz nyugodtan!
2020. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz!:)
2020. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!