Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami mentális betegség...

Lehet valami mentális betegsége a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

1 év után nemrég összeköltöztünk. Az eddigi vizsgaidőszakokban is nagyon stresszes volt de most már az első vizsgája után teljesen kivan. Mert hogy csak 4 es lett, neki 5ös kell mert ha nem minden 5ös aminél elvárja akkor gyűlöli magát, semmirekellőnek érzi. Most a vizsga után sírt vagy 15 percet, kiabált, ütögette magát...

Rengeteget tanul egyébként, én nem bírnék ennyit és tény hogy sokszor nincs szerencséje de rossz ezt látni és nem tudom hogyan segítsek...

mert egy ilyen után azt mondja, hogy ott kéne hagynia inkább az egész egyetemet, elege van, mostmár az egész rossz lesz, nem érdekli ezek után a többi vizsga se


2020. máj. 12. 18:17
 1/3 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem csak maximalista , de abból is a rosszabbik fajta, aki marcangolja magát, ha nem éri el, amit szeretne. Te ismered őt, de az ilyen emberektől jobb távoltartania magát az embernek. Van ennek egy egészséges és egy eltúlzott változata a barátnőd valahol az elfajzott felé tendál inkább a leírtad alapján.
2020. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja és most azt mondja hogy emiatt neki nem jár most semmi pihenés, egész nap csak tanul max enni tart szünetet de azt se nagyon mert akkor is bűntudata van akkor meg azért mert elhízik.. csokit veszek neki, nem neki az nem jár.. aztán 2 napra rá bezabálja egybe az egész táblát mert olyanja van
2020. máj. 12. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu a szulei neveltek ezt bele.
2020. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!