Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy rugassam ki magam ha már...

Hogy rugassam ki magam ha már utálok bejárni és ráment az egészségem?

Figyelt kérdés
Jelenleg táppénzen vagyok egy jó ideje de nem tervezem hogy vissza menjek arra a helyre. Ráment az egészségem is mentálisan kikészültem tőle. A főnököt nem merem felhívni sem. Jobb lenne ha ők rúgnának ki mint hogy én mondjak fel a jelen helyzet miatt. Ti mit javasoltok?

2020. máj. 12. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te mar reg ki vagy rugva, csak meg nem tudsz rola, mert betegallomanyban vagy.
2020. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges de tudtommal kirúghat tp alatt. Azt nem értem miért nem tájékoztatnak
2020. máj. 12. 19:22
 3/13 anonim ***** válasza:
És miért nem mondasz fel? írsz egy levelet nekik, hogy felmondasz és ennyi, nem kell senkit felhívni. Esetleg ha van nálad valami ami a cégé azt le kell adjad. A kilépős papirjaidat meg kérd ki postán.
2020. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az nem jó, mert még hónapokat ledolgoztatják (felmondási idő).

Inkább húzd meg a páleszt reggel és lehelj rá a főnökre, akkor mehetsz majd egyből.

2020. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen a felmondási idő miatt. Eddig se mentem nem is mehetek ezután sem fogok már. Bár nem értem miért nem lehet azonnali hatállyal felmondani.
2020. máj. 12. 23:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, közös megegyezéssel, ha a főnököd belemegy, akár azonnal is mehetsz.
2020. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tönkretett mentálisan? Én a te helyedben visszavágnék és írnék neki egy felmondólevelet. Jó cifrát :>

Ha nem akkor menj vissza és ott mondj fel, vagy dolgozz minél rosszabbul

2020. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen tönkretett. Kb nem merem felhivni a fonokom s nem is merek bemennj ennyire. Arra várok hogy kirúgjanak mialatt táppénzen vagyok
2020. máj. 15. 09:14
 9/13 anonim ***** válasza:
És ha nem rúgnak ki és lejár a táppénzed? Jobb lenne ha felhívnád és megkérdeznéd, hogy közös megegyezéssel elengedi-e a felmondási időt.
2020. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és ha azt mondja hogy nem enged akkor?
2020. máj. 15. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!