Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek felhívni az orvosom...

Félek felhívni az orvosom időpontért/gyógyszerért?

Figyelt kérdés
Rettegek telefonálni.Azt se tudom most mi van lehet már hozzá menni vagy telefonon kell gyógyszer iratni és azt se tudom hogy kérdezzem meg ha felveszik akkor meg elkezdek dadogni. Nagyon félek egy ilyen pici dologtól is:( mások meg simán telefonálgatnak. Mit csináljak hogy felmerjem hívni? Azt se tudom mit mondjak.

2020. máj. 13. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz felhivnod. Ess túl rajta a ted érdeked is. Nem kell félni, max infot adnak mikor hivd őket.
2020. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy merd felhívni. Emellett írd három szóba a 'fel merjem hívni' kifejezést, mivel az alapszó 'felhívni' és nem 'felmerni'.


A telefonálástól való félelem csak telefonálással győzhető le. Felveszik, bemutatkozol, megmondod, hogy XY orvoshoz tartozol, és gyógyszert szeretnél felíratni. Megkérdezed, személyesen mehetsz-e már hozza? Ha nem, kéred, hogy kapcsolják.

Neki ugyanúgy bemutatkozol, és elmondod, mi a helyzet és mit szeretnél. Megköszönöd, elköszönsz.

2020. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Próbálok bátorságot gyűjteni
2020. máj. 13. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod az orvost, köszönsz, bemutatkozol és megmondod, hogy milyen gyógyszert szeretnél feliratni, ennyi, következő alkalommal már nem stresszelsz, megszokod.
2020. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A weboldalukon van egy időköz ami alatt lehet időpontot kérni de a múltkor is akkor hívtam őket utána meg leb*asztak hogy rendelési időben kell hívni. Most akkor mikor hívjam? Ne haragudjatok ezért a hülye kérdésért de iszonyatosan szorongok.
2020. máj. 14. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Rendelési időben hívd őket, hiszen nem időpont kell, csak gyógyszert akarsz felíratni. Ahhoz nem kell bemenned, felteszik a receptet a felhőbe és mehetsz kiváltani.
2020. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!