Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor mit csináljak ,vagy...

Ilyenkor mit csináljak ,vagy mi a tenedő???

Figyelt kérdés
Fogalam sincs dióhélyabn ,hogyan írjam le,de rámjönnek ilyen rohamszerű fejfájásnak nem is mondanám de olyan erős fejtető fájdalmak és tarkó körüli fájdalmak ,hogy nem normális legszívesebben ordítanák a fájdalmtól és kiabálnák falnak stb mekkora szerencsétlen vagyok vagy hogyan is írjam nagyon erős komoly fájdalmak olyan érzés mint ha sulyos lelki sokk ért volna és ez annak lenne a nyoma,de valójában is így van mert a múltban olyan dolgokat áttéltem amit egy közelálló ember nem halálközeli élményekkel szórakoztam és a fehér zajnak és ennek ez lett a rutja szellemileg szerintetek teljesen leépült vagyok??? vagy ez mi iszonyatos erős fejfájdalmk és még csak gyógyszer sincs rá hogy bevenném legalább lennék cukorbeteg akkor inzulit kellene de nem vagyok fogalmam sincs mi lehet ez és fogaim akaratom ellenére mint ha így kiálna igen mint egy halotnak és nagy fájdalmak iszonyatosan intenzív. Meddig lehet ezt bírni?!!! vagy kinek szóljak Szerintetek. járok pszihiáterhez elképzelhető hogy az injekció hatása lenne ami bennem van mert ugyan amikor nem kaptam injekciót akkor is fájt de még mint ha ez felerősítette volna ezeket a fájdalmakat így nem lehet életet élni teljesen el vagyok keseredve életképtelen vagyok se munkám se barátaim !!!! 28 éves leszek pár hét múlva soha nem volt szexuális kapcsolatom se nővel se még csók sem volt!! Mit csináljak kihez mennyek vagy hova??? A múltban nagyon rosszakat áttéltem ugyanzaokat áttéltem mint akiket halálra szurkodtak volna és ugyanzaokt mint a gyilkosok és sorolhatnám nagyon rosszakat mit csináljak szerintetek ??? Mert így sokáig nem lehet bírni és még rossz gondolatok is sorolhatnám
2020. máj. 14. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesibákért
2020. máj. 14. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Tenzios fejfájás? Én a helyedben orvoshoz fordulnek, ez a tarkotaji fájdalom ijesztően hangzik.
2020. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de fejem teteje majd szétt szok menni egy bizonyos ideig lehet leki alpon fáj de higgye el nagyon kikészítt engem elgyalogolnák még meztéláb 50 km is csak nem fájjon fejem tetej arkó és furcsa fémes szájízem szok lenni és ki tudja mitől
2020. máj. 14. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns? Lehet mellékhatás. Mivel diagnosztizaltak?
2020. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszintén álítólag skizofrénia de én enm hiszek benne. Volt egy megtörtént dolog ugye röviden leírom tehát volt egy cicám macskám és nagyon beteg volt és volt egy könyv amit írtam és furcsa összeköttetésben ált a teplommal is mivel beleírtam vamit nem tudtam mit tenni otthon olyan furcsa dolgok történtek és még a városban is a facebok teljesen el volt változva majd elfutottam teplomba és amint hajöttem elmúlt minden majd megint belírtam eere meghalt a cicm el is temették másnap anyámék na már most ha nem írok bel könyve akkor ez nap nem történik meg tehát meg sem hal a cicám???? erre fel lefutottam és ámtentem ilyen gömbön van sávon vagy min és nem mertem kiásni a macaskám mert olyan abnormálisnak tűnt az egész erre föl fogtam és kitöröltem a könyvet inkább furcsa dolog de ha fáj fejm tetej furt az jut eszembe szenved a cicám hogy azért igen elég furán fog hangzani nem tudok visszajutni a túlvilágra
2020. máj. 14. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, valamiért diagnosztizaltak ezzel. Nem akar senki sem rosszat. Ha van beteg belatasod, akkor szerintem könnyebben fogod venni az akadalyokat.

Nekem is volt ilyen problémám, illetve van, mert meggyógyulni nem hiszem, hogy meg fogok. Engem anorexia nervosaval diagnosztizaltak tizenvalahany éves koromban. Én extrém kövérnek éreztem/láttam magam, miközben olyan sovány voltam, hogy kint voltak a bordaim. Nagy nehezen de én is megláttam, hogy baj van, amit én nem láttam, de a testem különböző jelzeseibol rájöttem, hogy ott van az a probléma. Ez egy hosszú út.

2020. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát figyelj én olyan utat végigjártam hogy legnagyobb elenségemnek sem kívánom !!! voltam a pokolban és tudom milyen az séot abban sem lehetek biztos hogy most nem ott vagyok !! az orvosokról meg az a véleményen hogy legt=obb tönkreteszi az egészégügyet mert ebből profitál biznisz van benne ahelyett hogy megyogítság a beteget haggyák szendeni és nagy haszna van az állmank belle !!!
2020. máj. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!