Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok pszichiátrián?...

Tapasztalatok pszichiátrián? Ki mivel feküdt be?

Figyelt kérdés
Csak sűrgősséggel érdemes befeküdni, vagy érdemes másképp is? Az orvos azt tanácsolta feküdjek be, azóta eltelt egy hét és jobban lettem. Szerintetek milyen bent? Érdemes befeküdni?

2020. máj. 15. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 19 évesen kerültem be 8napra a Semmelweis Pszichiátriai Klinikájára. Teljesen megváltoztatott, az életemet mentette meg. Úgy mentem be, hogy amint kiengednek ismét öngyilkosságot próbálok elkövetni, de 8 nap után teljesen megváltozott ez. Gyógyszereimet leváltották másra, stb.

Nyugodtan írj üzenetet szívesen válaszolok bármilyen kérdésre.


Depresszióval, bipoláris zavarral kerültem be, borderline-nal engedtek ki, végre megkaptam a valós diagnózisom. :)

19/L

2020. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASegélyember ***** válasza:
74%
Én is voltam bent, gyerekpszichiátria volt az nem olyan durva. Bepasiztam ott, 2 évig voltunk együtt most mentünk szét.
2020. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!