Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a szorongást?

Hogyan győzzem le a szorongást?

Figyelt kérdés
Állandóan szorongok, félek valamitől, pedig nincs rá semmi okom. Attól is félek, hogy ha elalszom, meghalok. Pedig tudom, hogy ez nem így lesz. Hogyan győzhetnem ezt le?

2020. máj. 15. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez. Rajtam csak ez segített.
2020. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jeverezi ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez! Az segithet szerintem :) Gyógyulást kivánok
2020. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
Dehogynincs okod, csak borzasztóan félreérted, hogy mi az. Nem fogsz meghalni. Sok száz oldal mélypszcihológia, jó intuíció meg némi szerencse segíthetne, hogy megtaláld, de ahogy az első mondja, inkább szakember.
2020. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors választ!

Sajnos még kiskorú vagyok, a szüleim pedig nem veszik komolyan a problémáimat, úgyhogy sajnos nem tudok segítséget kérni :(

2020. máj. 15. 18:05
 5/6 jeverezi ***** válasza:
A szüleidnek mutasd meg a kérdést és a válaszokat!
2020. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj de bírom amikor valaki nem veszi ezt komolyan...Az én szüleim is sajnos ilyenek.Az erős szorongáson csak pszichológushoz/pszichiáter segíthet.Hidd el sokkal jobban leszel ha elmész ez akár pánikbetegségé is fajulhat. Próbáld meggyőzni a szüleid.
2020. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!