Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt a legrosszabb pszichos...

Mi volt a legrosszabb pszichoszomatikus tünetetek?

Figyelt kérdés

Legelviselhetetlenebb, nehezen leírható pszichoszomatikus tünetek. Nekem nagyon sokszor volt olyan zsibbadó érzés, ami a gyomrom környékéből indult ki, végigfutott a testemen és a karomon végződött. Minél többet gondoltam rá, annál rosszabb volt.


Nektek mi volt?


2020. máj. 15. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
olyan erősen vert a szívem órákon keresztül, hogy az egész testemben éreztem a lüktetést
2020. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 hónapig nem jött meg olyan stresszes idoszakom volt, teljesen felborult a hormonrendszerem.

Rettenetes időszak volt, de ahogy megoldódott a probléma minden helyre állt.

2020. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem birtam beszelni, nem birtam nyelni, zsibbadt a nyelvem, tele volt indokolatlan holyagokkal a szam belul. Mindez azert, mert bebeszeltem magamnak, hogy szajrakom van.
2020. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mellkasi fajdalom, ossze-vissza kalimpalo sziv, es allando hasmenes
2020. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon magas pulzusszám, brutális gyomorgörcs, elnehezült mellkasi érzés, zsibbadás es nyomás érzése a fejben, nehéz légzés, kézremegés... jókor látom a kérdést, miközben írok ezeket most pont at is élem...
2020. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon heves szívdobogás, durva álmatlanság, hasmenés
2020. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Folyamatos hányinger, persze nem tudtam hányni. Ez pedig éveken keresztül.
2020. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állandó szédülés és zuhanás érzés még fekve is napi 24 órában. Amúgy még mindíg tart már hónapok óta. Hogyan kezeljem vagy mit kezdjek hogy jobban legyek? Ti hogy lettetek jobban?
2020. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!