Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen a helyzeten már csak...

Ezen a helyzeten már csak komoly szakember segíthet?

Figyelt kérdés

Amióta a karantén tart számos mentális problémával küzdök, leginkább a pánikbetegségemmel. Minap kicsit összekaptunk a párommal, mert megint eluralkodott rajtam a pánik, és nagyon túlzásba vittem a dolgokat. Be kell látnom, hogy segítségre van szükségem. Rettegek attól, hogy rámegy erre a kapcsolatunk, mert egyre rosszabb ez az egész. Már rosszullét, szédülés, kb. ájulás, minden társul ehhez.

Elakartam menni pszichológushoz, de sajnos nem telik rá. Jelenleg én sem dolgozhatok, magamnak se tudnám fizetni. Tudnátok valami tanácsot adni? Vagy esetleg itt gyik-on írni esetleg?

Nagyon szégyellem magam, hogy most ilyet kell kérnem ismeretlenül. De tényleg nagyon félek attól, hogy az emberek körülöttem besokkalnak, főképp attól, hogy a barátomat elvesztem.

Teljesen tanácstalan vagyok, és ezek a dolgok napról napra romlanak csak...



2020. máj. 16. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó,hogy te is belátod baj van.

Egyébként szerintem nem akkora az a baj ,ne félj.

Ahogy írod is,hogy ez a bezártság miatt alakult ki nálad. Ez a karantén mindenki életében változást hozott. Ismeretlen volt ez neked és így kicsit összezavarodtál.

Gyakorlatilag korlátozva volt/van a szabadságunk most egy kicsit. Persze,hogy megzavarodunk.Minden rendben lesz,ne görcsölj. Számolj el 10ig mielőtt elkezded a vitát a pároddal. Sokat segít.🙂

2020. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link] /probono_pszichologus/


Esetleg itt próbálj segítséget kérni.

Az előző válaszolóval egyet értek, nagy lêpés felismerni azt, hogy segítségre van szükséged. Ezért ne szégyelld magad.

2020. máj. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Eddig nem ismertem ezt az oldalt. Hálás vagyok:)
2020. máj. 16. 01:27
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!