Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segitene nagyabol...

Valaki segitene nagyabol megallapitani mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lanytestverem par eve meglett (feligmeddig) diagnosztizalva autizmussal, viszont mostmar az orvosok ketelkednek abban hogy az. Feledekeny, nem veszi eszre a teendoket, figyelmetlen, aggressziv, nem oszinte...stb jellemzi testveremet ha csak a rosszan kituno tulajdonsagokat nezzuk. A lenyeg az h mostanaban almaban rangatozik. Ezalatt azt ertem, hogy: rohamosan razza a fejet, kezevel kalimpal, hirtelen erdekes poziciovaltas, mosolygas... Egyszer megkerdeztem h ebren vagy? Aggodva es felem fordultan mondja h nem (szeme csukott).. sokszor olyan mintha megszallott es nem onmaga lenne... mi lehet a baj?
2020. máj. 16. 00:32
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom így mi lehet a baj, viszont szerintem látogassatok megy egy pszichológust vagy egyéb hasonló orvost.
2020. máj. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!