Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Szertralin rákot okoz?

A Szertralin rákot okoz?

Figyelt kérdés
Az orvosom erre cserélte le a gyógyszerem de nem merem bevenni mert láttam a mellékhatások között a rossz indulatú daganatot. Nem tudom most mit csináljak elkezdjen szedni vagy ne?:/ Orvosomat nem szeretném ilyennel zavarni mert volt már párszor hogy kérdeztem valamit és azt válaszolta hogy ha valami nem tetszik el lehet takarodni máshoz.

2020. máj. 16. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

1. Minden gyógyszer tàjékoztatójàn ott van, hogy ilyen-olyan súlyos betegséget, sőt halált okoz. Még a legegyszerűbb hànyiger elleni gyógyszeren is rajta van. A mellékhatásokat maximum addig érdemes elolvasni, ami 100 emberhez viszonyítottan adja meg a mellékhatást elszenvedők számát.


2. Ha az orvosod így bánik veled, akkor keress egy másikat, mert ez a hangnem nem normális. Persze, biztosan nem örül, ha az eddigi kérdéseid is ilyen "bugyuták" voltak (habár pl. egy szorongásos ember képes mindentől félni, ezt tapasztalatból mondom, tehát megértem azt is, hogy félsz, de be kell látnod, hogy értelmetlen dolgokon aggódsz.) de ettől függetlenül kötelessége lenne normális emberi módon kifejeznie magát. Ha tudsz, válts egy olyan orvosra aki normálisan bánik a betegeivel.

2020. máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Igen mindent túlreagálok és tudom hogy idegesítő de nem tehetek róla nagyon félek a betegségektől főleg a ráktól. Az előző gyógyszereim mellékhatásai közt is volt minden de rák nem ezért is ijedtem meg.

Váltani sajnos nem tudok mert állami és az ő körzetébe tartozom magánra meg nincs pénzem.:/

2020. máj. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!