Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már lehet bulimia ?

Ez már lehet bulimia ?

Figyelt kérdés
1 nap kb 2 3x eszek de akkor nagyon sokat. Rengetegszer mondtam már ezt magamnak h bele kezdek az életmód váltásba de csak enni akarok. Aztán mikor meg eszem nagyon nagyon bűntudatom lesz és azt kívánom bár csak ki hánynám és h nm volt olyan finom és jo mint ahogy gondoltam. Volt már olyan h szobatársaim kajáját vettem el. Vagy ha itthon sutottem magamnak krumplit mert akkor tenyleg éhes voltam apám meg venni akart belőle és nagyon ki akadtam h az az enyém. Kb 103 kiló vagyok. Nm akarok fel kelni az ágyból nm járok ki mert folyton azt erzem h azt nézik milyen kövér vagyok és már volt olyan h be is szóltak érte az utcán ezért inkább nm megyek nagyon ki. De nm tudom meg állni h ne egyek. Attól leszek boldog de csak addig míg eszek utána sokkal rosszabbul vagyok a hányinger miatt. Hánytatni is akarom. Mindig arra gondolok mikor ettem h bár csak kihánynám. Mert ez nm az én testem. El akarom kezdeni hanytatni magam. Ezek a gondolatok vannak a fejemben. És ra akadtam erre a betegségre h lehet h én is pont ebbe vagyok.
2020. máj. 16. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A gondolat még nem bulimia, de az nem kérdés, hogy pszichiáteri segítségre szorulsz. Nézz szembe magaddal, tényleg kövér vagy, és ha nem teszel ellene valamit csak még inkább elszabadul a súlyod.
2020. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló mondta nem vagy bulémiás. Ahhoz konkrét tüneteknek kellene megjelennie x hetente. Inkább kényszer- vagy hangulatevő vagy. Lehet önjjtalmazás is. Ezt már te tudod. Lehet a magány pótlására szolgál az evés. Sajnos én bulémiás vagyok. Soha ne kezzd el, mert rettenetes következményekkel jár és a fogyókúrával is óvatosan, mert én műtétre jutottam egy nagyobb fogyás után.
2020. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!