Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hozzam magam rendbe? Mit...

Hogy hozzam magam rendbe? Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amióta tart az online oktatás én teljesen szétestem. 3-kor fekszek le és 13:00 körül kelek. Már olyan mintha nen tudnék előbb elaludni! A tanulásba mindenből rontottam egy jegyet , mert nem tudok koncentrálni ha a telefonomról / gépről nézem és a végén mindig sorozatot néztem meg ilyenek. Mostanába már meg se nyitom a Classroomot. Nem tudom miért , pedig az iskolába nem voltam az a rossz tanuló. Így online-n nem tudok koncentrálni.

Mit csináljak? Helyre kell ezt hoznom! Segítsetek kérlek mert megőrülök



2020. máj. 18. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam , hogy van , hogy egész nap az ágyamba döglök át se öltözök. Miért vagyok ekkora lusta disznó? Segítsetek légyszi
2020. máj. 18. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad múlik, te mondod meg magadnak,h pld "most felkelek!" :)

Sztm feküdj le 21-kor, mégha nem is tudtál 3-ig elaludni, kelj fel reggel 7-kor ébresztőre, vegyél egy hideg zuhanyt,öltözz át,menj ki,fuss egy kört,aztán ülj le reggelizz meg, igyál egy kávét/feketeteát/vagy egyél pár kocka csokit, készítsd elő a tereper (tk-k,toll,füzetek,stb.)kapcsold be a gépet, indítsd el az órát,és ülj 45 percet a gép előtt.Aztán,mint a suliban,tarts 10-15 perc szünetet,főzz egy teát,ha "becsengettek" megint ülj le, és ezt ismételgetsd,amíg meg nem tanultad a napi adagot.Csak utána nézz filmet/sorozatot, és ha este 7-8 körül eltudnál menni bringázni egyet, akk lehet h kifáradnál és el tudnál aludni hamarabb :)

(Az online tanulásról meg esetleg ha van rá lehetőség nyomtatsd ki,h mit kell megcsinálni,aztán kapcsold ki a gépet/mobilt,és be se kapcsold amég nem végeztél mindennel)

2020. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy de szerintem épp most mentetted meg az életem. Megpróbálom tartani a leírtakat. Tényleg nagyon nagyon köszönöm ezt a sok segítséget❤
2020. máj. 18. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit!❤ Írj ha van bármi amiben segíthetek! 😉
2020. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!