Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kuzdjem ezt le?

Hogy kuzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Mindig van valami amin idegeskedek, keresem a problemakat, tulgondolom a dolgokat. Hiaba foglalom le magam, dolgozok, nem hat. Onbizalom-szeretethianyos es paranoias vagyok, ugyerzem mindenki utal es hatbaszur. Edesanyam elvesztettem kicsi koromban, edesapam idos es beteg. Van egy baratom aki heti egyszer vesz csak elo, en megsem tudom elengedni.

19/L


2020. máj. 19. 10:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyira kicsinalom magam a tulgondolasokkal hogy napok ota alig tudok enni es aludni, csak a gyomorgorcs hogy mikor veszitem el a paromat es mikor szur hatba egy barat/ismeros.
2020. máj. 19. 10:02
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Probald objektiven szemlelni a dolgokat, kivulallokent nezd magad. Ha masnak lenne ilyen problemaja, mit mondanak, mit tanacsolnal? Valoszinu a szuloi minta miatt vagy ennyire szorongo tipus. Sporttal hogy allsz?
2020. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!