Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavaroso...

Borderline személyiségzavarosok, milyen gyógyszert szedtek?

Figyelt kérdés

Tiager, rexetin, helex sr volt nekem felírva pár hónapja, de egyáltalán nem használtak semmit, pedig egy jó ideig szedtem őket.


Illetve szorongásra, depresszióra is kíváncsi lennék a borderline személyiségzavaron kívül, hogy arra mit írt fel nektek a doki.



2020. máj. 20. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én olanzapint szedek. Mellé jó lenne még valami. Néha Xanaxot szoktam beszedni, de csak akkor ha nagyon mélyen vagyok. Az olanzapin az jó a hangulatingadozásra nekem, de a szorongásra hatástalan.
2020. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Scippa és agomelatin.

Egyik se ér semmit de a dokim azt mondta ha ezek nem válnak be nekem akkor semmi se fog.

2020. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Duciltia és Parnassan


A Parnasdantól iszonyatosan vizedek és hízok.

2020. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sertraline, pszichológus írta fel nekem Angliában, de szerintem az inkább a depressziómon segít nem a hangulat ingadozásomon.
2020. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!