Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesznek velem a pszichiátr...

Mit tesznek velem a pszichiátrián? Mit fogok ott csinálni?

Figyelt kérdés
Be kell feküdjek, de gőzöm sincs miről van szó, mi lesz vagy mire számítsak. Egész nap játszhatok a telefonomon?

2020. máj. 20. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálják a Pszichológiai állapotodat, ha van baj akkor bent kell maradnod, gyógyszereket kell szedned. Láttam hogy oda volt írva hogy #depresszió, mik a tüneteid? (Hozzáértő ember vagyok)
2020. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASegélyember ***** válasza:
100%
Tőlem elvették a telefont mert azt mondták volt példa hogy valakitől elvették és vagy felhívta rajta az anyját sirva hogy vigye haza. Beosztják az egesz napod, bár én gyerekreszen voltam szoval en csak a gyerekpszichiatriáról tudok mesélni. Írj hogy mi érdekel pontosan. Amugy minimum 2 ketes program....én 3 hetet voltam.
2020. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASegélyember ***** válasza:
100%
Szabad tudni pontosan melyikbe mész?
2020. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PTSD, depresszió, DID személyiségzavar, deperszonalizáció, ezek a diagnózisaim, Csíkszeredai kórházba megyek, remélem a telefonomat nem veszik el tőlem. És hamar kiengednek
2020. máj. 21. 07:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, nyugi.

Én csak a gyermekpszichiátriáról tudok írni, eddig csak ott voltam, te nem tudom merre mész, vagy hogy van-e lényegi különbség a felnőtt és gyermek osztályok között.

Sajnos a telefont nem használhatod majd bent :/

Könyvet engednek bevinni viszont.

Lesz egy napi rutin, kötött és kötetlen foglalkozásokkal, illetve a heti egyszeri orvosi vizit ami osztályonként változó.

Ha szükséges akkor megoldják neked a pszichológust is, akivel heti többször is tudsz majd beszélni.

A bent töltött idő nagyban függ az állapotodtól, ezt majd csak az orvos tudja neked megmondani. De minimum két héttel számolj, annyit biztosan bent leszel.

Gyógyszert csak indokolt esetben fognak adni, de meg fognak téged kérdezni hogy szeretnéd-e szedni, mit gondolsz róla.

A bent töltött idő alatt nem hagyhatod el az intézetet, ha esetleg dohányzol akkor tudsz kimenni ha a látogatód kikísér.

Illetve ha az orvos úgy ítéli akkor adhat pár órás kimenőt, amikor a hozzátartozóiddal el tudsz menni akárhová, viszont a megadott időre vissza kell érni.

Nagyjából ennyi jutott eszembe, én régebben voltam bent.

Nem annyira félelmetes mint elsőre gondoltam hogy lesz. Őszintén, én főleg unatkoztam.

Csak ennyi maradt meg, de mivel végig derealizáltam nem is emlékszem annyira.

Kis tipp: csomagolj tisztasági cuccokat, törölközőt is. Illetve kinti és benti ruhákat, plusz egy köntöst. Ha szeretnél pluszba nassolni akkor élelmiszert is lehet bevinni.

Az általad és hozzátartozók által bevitt dolgokat át fogják nézni, biztonsági okokból az öveket, borotvákat, ollókat és egyéb dolgokat el fogják venni (amint kimész visszaadják mindet).

Negatívum hogy nem tudsz bent borotválkozni, és a körömvágó ollót is csak ápoló mellett használhatod majd.

2020. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!