Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudtátok a genitális...

Hogy tudtátok a genitális herpesz diagnózist fejben feldolgozni?

Figyelt kérdés
Mindent megváltoztatott az életetekben, vagy minden ugyanolyan mint előtte volt?
2020. máj. 20. 22:41
 1/4 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt szerencsére. Mondjuk szexuális életem sincs. Eddig életemben 2-szer bújtam ágyba egy fiúval és gumit is használtunk. Megértem hogy nehéz neked. Nagyon sok tévhit él a szexuális betegségekkel kapcsolatban. Pl: csak a rosszéletűek kapják meg. Pedig ez nagyon nem igaz. Elég hozzá egy aktus is. Ráadásul sokszor tünet sincs és tök véletlenül adják át másoknak. Az ilyen betegek feje felett sokan törnek pálcát, sokszor indokolatlanul. Meg ha tehet is róla a beteg akkor sem a legjobb hibáztatni, mert mindenki hibázik. Fel a fejjel és jobbulást!
2020. máj. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Még nem sikerült. Egy hete jöttek ki a tüneteim, csúnya hólyagokkal és nagy fájdalommal jár a mai napig, ma tudtam először fájdalom nélkül pisilni. Naponta többször elsírom magam nagyon megvisel a dolog. Nem tudom kitől kaphattam el, hogy eddig lappangott és két hét nátha után jött elő a legyengül immunrendszerem miatt vagy mostanság kaptam el valakitől. Tudom, hogy viszonylag könnyen, egy csóktól is el lehet kapni, de így sem tudom elfogadni. 8 partnerem volt összesen, 23 éves vagyok, nem mondanám különösebben soknak, sem magamat felelőtlennek, mégis elkaptam és most szenvedek a következményektől. Félek, hogy ez rányomja a bélyegét a jövőben a szexuális életemre és a kapcsolataimra és folyamatosan félelemben kell élnem, hogy átadom valakinek (az óvszer sem véd teljesen). Csak reménykedni tudok, hogy idővel jobb lesz, de őszintén ezzel kelek és ezzel fekszem..

Ha valaki átérzi nagyon hálás lennék, ha írna és megnyugtatna, mesélne a tapasztalatairól.

2021. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dorci1999 ***** válasza:
2-es ohh szegény
2021. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 2022 januárjában közölte a nőgyógyászom. Még most se tudom feldolgozni...Aztán több mint 2 év szinglilét után lett párom és jól fogadta amikor mondtam neki. De sajnos szexelni nem tudok mert fáj mindig:(, de türelmes és megértő velem.:) Fel a fejjel bár nehéz tudom, de sajnos ez van nem gyógyítható de kezelhető.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!