Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kiút ebből a helyzetből?

Van kiút ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Ez a probléma már évek óta megkeseríti az életemet.

Röviden úgy fogalmaznám meg hogy félek az emberektől.

Rosszullétek kínoznak mindig mielőtt dolgozni kell mennem.

Próbálok beszélgetni emberekkel de félek elmondani a véleményemet félek attól hogy csak untatom azt akivel beszélek és hülyeségeket mondok. Sok ember előtt szinte képtelen vagyok megszólalni.

Telefonálni is félek félek idegen emberekkel beszélni pánikba esek ha valamit egyedül kell elintéznem.

Az se jó ha otthon vagyok mert akkor is úgy érzem hogy bármelyik pillanatban történhet valami rossz.

Én csak szeretnék normális életet élni élvezni egy kicsit az életet mint bármelyik másik fiatal de nem megy és lassan már azt mondom élni sincs kedvem emiatt mert így mi értelme?

Reménytelennek érzem ezt a helyzetet és nem látok kiutat...

20L


2020. máj. 20. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Van kiút ! Keressél egy pszichológust és megoldjátok a problémádat !
2020. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem hiszem hogy segítene még sose voltam 😕

Félek hogy nem tudnám elmondani neki rendesen a problémámat.

2020. máj. 21. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld YouTube: szorongásoldás.
2020. máj. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig segít! Biztos találkozott ilyen problémával, tudja hogy kell hozzákezdeni :) Én is ilyen voltam, pont abban a korban, mint te, bár nekem nem pszichológus segített...

Sok sikert, drukkolok neked!

2020. máj. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, ahol egyedül dolgozhatsz. És egy pszichológust is ajánlok. Egy próbát megér.
2020. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!