Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz vagy pszichiát...

Pszichológushoz vagy pszichiáterhez kellene fordulnom azzal a problémával, hogy 10 éve szerelmes vagyok valakibe, akit egyáltalán nem érdeklek? Biztos vagyok benne, hogy van valamilyen mentális problémám mert ez nem normális dolog.

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán találkozunk, évente 1x-2x, és én egész évben ezt várom. Minden napomat az erről való ábrándozás tölti ki. Próbáltam már minden ésszerű dolgot, de nem múlik el. Egyébként nagyon kedvesen viselkedik velem, de nem szeret, nem is fog, nem is érdeklem picit sem. Mindenképp el kéne felejtenem de hiába ismerkedem másokkal, senki nem érdekel.

Ha ebbe belegondolok, hogy soha nem lehetek vele, akkor rám tör a kétségbeesés.


2020. máj. 20. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust keressél magadnak !
2020. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Valóban szügséged lehet egy pszichológus/pszichiáter segítségére. De előbb keresd fel a házi orvosod és mond el neki is ezeket. Lehet add beutalot valahova és akkor nem kell magán rendelésre menned és fizetni:)
2020. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Eszedbe ne jusson a háziorvoshoz menni ehhez és eszedbe ne jusson pszichiáterhez menni (ők mondjuk körbe is röhögnének)!Pszichológushoz lehet, de nem azért, mert mentális problémád van - dehogy van! - hanem mert nem vagy nyitott az új kapcsolatokra. Nem kell elfelejteni, mért kéne, ő egy jelentős személy az életedben, de ha eljön az igazi, akkor majd betölti a helyét.
2020. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem mondanám el a háziorvosnak. Nem tud erről senki, nem reklámozom.

Egyébként nyitott vagyok, sok barátom van, jó az életem. Nem vagyok tini már, én 30 éves vagyok, ő 40. Nem hinném, hogy jönni fog a nagy szerelem, mert nekem ő az.

2020. jún. 21. 01:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól még jöhet, ha nyitott szemmel jársz a világban és nem döntöd el látatlanban. Vagyis nem ítéled saját magadat örök magányosságra. Szerintem inkább félsz az új kapcsolatok teremtésétől, és ezzel a szerelemmel jól lehet áltatni magad. A szerelem kémiailag 2-3 év alatt elmúlik.
2020. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Engem erdekelne, hogy azota mi lett veled, veletek!

Van kedved irni rola?

2021. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!