Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A múltkor anyukámnál voltam...

Doresztosz04 kérdése:

A múltkor anyukámnál voltam (családi okok miatt nem nála lakok), és délután ledőltünk aludni. Az álomban nagyon fura dolgok történtek. Emlékszem, h az álomban zokogtam hangosan, és amikor felébredtem, sírtam. Miért történhetett? Nagyon aggaszt. 16/L

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak álom, semmit nem jelent! :)

Volt hogy azt álmodtam meghalt egy szerettem, és én is sírva ébredtem.

2020. máj. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy anyukámmal nagyon változó a kapcsolatunk. Alkoholizál, régebben vert rendszeresen, és szorongok, ha nála "kell", hogy aludjak. A bíróságon kérdezték, hogy meg akarom -e látogatni, és persze, sajnáltam, hogy egyedül lesz, ezért havi 1 alkalomban állapodtunk meg, ezért "kell". Az álomban egy alak szidott le, de nem bántott fizikailag. Többen voltunk, és mindenki összerezzent, amikor az az alak megszólalt (ha jól emlékszem, kiabált). A végére mindenki sírt, én is, és akkor felébredtem. Az arcomon legördült egy nagyobb csepp könny (tehát szerintem nem azért, mert pl. megdörzsöltem a szemem álmomban, vagy valami ilyesmi okozhatta). És lihegtem. Nem értem, mert régen is beszéltem álmomban, meg jártam néha alva, de ilyen nem fordult még elő.. mit gondoltok? A válaszokat előre is tisztelettel köszönöm! :)
2020. máj. 22. 02:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A kiegészítő leírásod után is azt mondom, hogy a való élet szituációt pörgette bele az agyad az álomba. Semmi jelentősége nincs!
2020. máj. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!