Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugtassam meg magam?

Hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
estenkent nem tudok masra komcentralni, csak a fulemre ahogy zug. pedig eddig is zugott es ez ilyen termeszetes en ezt tudom de egyszeruen csak arra tudok figyelni es annyira bestresszelem magam rajta hogy minden este rosszul leszek tole. hogy tudnam ezt elfelejteni, vagy valaki jart mar igy?:(

2020. máj. 23. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy erted, h termeszetes? Zug/cseng a fuled vagy az a “morajlas” szeru van benne, amit hall mindenki?

Ha rendes fulzugasod van, szerintem tegyel be lefekves elott valami halk nyugtato zenèt, ami talan eltereli a figyelmed vagy elnyomja kicsit a zugast.

Nekem hal isten nincs ilyen panaszom, de az tuti, h megőrülnék tole es csak arra koncentralnek..:/

2020. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem ez csak az a morajlas szeru amit hall mindenki, nem tudom minek gorcsolok ra
2020. máj. 23. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Autogén tréning sokat segít ezen. Mondjuk jó pár hét, mire megtanulod, de érdemes felkeresni egy pszichológust aki megtanít rá.

Én tanultam, és pont fülmorajlás miatt. Nekem más jellegű volt, mint neked, súlyosabb és idegesítőbb.

2020. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hàt, ha a normalis morajlást hallod és attól görcsölsz èrdemes lenne pszichológushoz menni, mert biztos stressz okozza. És nem a morajláson van a valódi görcsölés!:)
2020. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sok diszkó minimaltól :D nekem attól vagy 2 napig utánna elmúlt
2021. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!