Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne szociális fóbiát...

Hogy lehetne szociális fóbiát legyőzni?

Figyelt kérdés

Általában mindíg itthon ülök, de folyton tök kimennék sportolni vagy valamit csinálni, de valamiért mindíg úgy érzem, ha kimegyek, hogy engem néz mindenki, kellemetlenül érzem magam, félek hogy ismerősökkel találkozok stb. Mit tegyek? 16F

A külsőmmel nem vagyok megelégedve, van rajtam valamennyi felesleg, gondolom ezért.


2020. máj. 23. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Index szociális fóbia topikjában a Ropass nevű felhasználó által részletekben bemásolt könyvet keresd meg, nekem sokat segített (azóta reklámozom itt meg mindenhol).

Egyébként senki nem néz téged, én is azt hittem régen, de amióta elmúlt a fóbiám, már viccesnek tartom, hogy ezt hittem.

2020. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni a válaszom, de attól még igaz, és segítő szándékú. Sokat kell emberek közé menni, pl sportolni, boltba, stb. Egy idő után hozzászoksz, és akkor elmúlik a szorongás. Amúgy senki nem néz, vagy ha mégis, akkor nem sokáig, és 2 perc múlva el is felejtenek.
2020. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek azért érzed mert szégyenérzeted van ebből kell kitákolnod magadat és nem lesz gond .
2020. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!