Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szükségem lenne pszichologusra?

Szükségem lenne pszichologusra?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben szornyu hangulatom lett. Folyamatosan az jar az eszembe hogy nezek ki,barmit eszek nem tudom megállni hogy ne menjek oda a tukorhoz Es nezzem meg magam. Tobb baratnom mondta hogy rossz hangulatom lett Es sokkal ingerlekenyebb vagyok Es idegesebb. Az utóbbi 7 hónapban lefogytam 18 kgt (inkabb csak 3-4 honap mert az elejen nem érdekelt annyira csak hogy par kgt leadjak)Folyamatosan kovernek latom magam mikor mások mondjak hogy sovány vagyok (165 cm/48 kg) Az onbizalmam teljesen eltunt,rendszeresen ram jon a sírás sokszor en sem tudom miert. Nem tudom mit csinaljak mar.

2020. máj. 23. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ártani biztos nem árt, ha beszélgetsz valakivel aki ráadásul szakértő is.
2020. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp fordulj ezek miatt pszichológushoz. Szerintem ez már anorexia, és mellé,-hogy az gyakran együtt szokott járni depresszív tüneteid vannak. Hasonló gondokkal küzdök én is, kisebb-nagyobb megszakításokkal 12 éve, és már 26 éves vagyok.
2020. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!