Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham lenne,vagy...

Nonameboy45 kérdése:

Ez pánikroham lenne,vagy micsoda???

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt jelentkezett először,hányinger és fázás izzadás,teltségérzet,néha zsibbadás,betegségtől és haláltol való félelem,magas pulzus és hasmenés...Étkezésnél és alvásnál és társaságban erősödik....196-os pulzus pl.

Help


2020. máj. 23. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Panikroham. Nekem azelott masfajta volt. A gyogyszerek nagyon jok voltak ra, de total ingerszegeny lett az eletem.

Gyogyszer ota ha dolgoznek, lathatnam a barataim, nem jonne elo. De ugymond happy end lett az eletem. Jomod, ferj, tavoli orszag, eldugott hely, sose szeretem meg. Azota az altalad leirtak gyakran jonnek, csak Xanax segitsegevel es lepihenessel, zokogassal mulik el.

En a haziorvossal iratnek nyugtatot, Frontin/ Xanax, es alkalmilag szednem. Kicsit megelozesi celbol, ha tudom, hogy helyzet lesz. A duplajat akkor, ha konkretan baj van, es nincs mod jol kezelni a helyzetet.

Amugy persze kesobb beszelgetos pszichologus. De oszinten, ez a gyogyszer atsegithet egy rossz idoszakon. En husz ev utan ugy lettem ujra panikbeteg, hogy az en eletvitelbe mindenki belekattanna. Nem igy indult, mikor ebbe kerultem.

2020. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet panikroham.
2020. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!