Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Soha nem fog mar ez elmulni?

Soha nem fog mar ez elmulni?

Figyelt kérdés
Eleg stresszes volt a hetvegem, alapbol panikbeteg vagyok, de ennyire intenziven mar reg szorongtam. Nem ettem, nem ittam meg ma. Menstrualok es erzekeny vagyok a frontra is. Nem lett panikrohamom, csak borzasztoan egett kezem labam, melegem lett, sehogy se volt jo, vezetes kozben jott ram nagymamamekhoz menet, mikor ideertunk ittam vizet es lefekudtem egy kicsit. Korulbelul 20-30 perc utan kezdett csitulni. Probaltam nem rapanikolni, de igy is azt ereztem, hogy az esik jol, ha elvonulok. Kicsit felek, hogy hogy fogok hazavezetni. Massal is volt mar ilyen? Szedek gyogyszert, de minimalis adagot, meg gondolom mar keves a szervezetemnek ez es elotor a szorongas, ha ugy van.

2020. máj. 24. 12:43
 1/2 anonim válasza:
Jársz orvoshoz? Ebből a betegségből is ki lehet gyógyulni nyugi . Mindenkinek vannak ilyen ideges időszakai
2020. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajjajjj, nekem is volt ilyen vezetés közben, tudom borzasztó, de nekem már elmúltak, 3 évig küzdöttem pánikbetegségbe és lassan egy éve már nem tapasztalok tüneteket és egyre jobban jobban érzem magam! Életmód váltás segített!
2020. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!