Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongas ennyire hullamzo?

A szorongas ennyire hullamzo?

Figyelt kérdés
Van amikor egy szituacio teljesen kiborit, baromi eros testi tuneteim vannak, kezremeges, szedules, nehez kar erzese, hohullamok. Van amikor pedig ugyanaz a szitu sokkal enyhebb tunetekkel zajlik le, vagy semmi rosszullet nem kiseri.
2020. máj. 24. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A szorongás nagyon eltérően jelentkezik egyénenként. Pl.: a depressziónál is ismert egy bipoláris depresszió néven futó betegség, ami azért neveztetett így, mert van egy jó és egy rossz időszakod. Hogy milyen gyorsan váltakoznak az időszakod, azaz mennyi ideig lappang és mennyi ideig aktivizálódik, az megint csak változó. Szóval szerintem igen, lehetséges.
2020. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én ezeket, csak szorongásos rohamnak nevezem. Hol jobb, rosszabb. Nálam attól is függ, hogy mennyire vagyok kipihent, mennyit aludtam és milyen volt az alvás minősége, például nálam a frontok is kihozzák, és olyankor sokkal érzékenyebb vagyok.
2020. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is kihozzak a frontok. Tegnap meg ma delelott elet szrul is voltam emiatt. Vagyis gondolom ez dobott rajta.
2020. máj. 25. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!